Team

Henny van Middelkoop

Directeur
ma-di-do-vr
info@beekgraaf.nl

Renate van der Burgt

Teamcoördinator onder- en middenbouw
di-do (ochtend)
r.vanderburgt@skpo.novum.nl

Gijs van Wanrooij

Teamcoördinator bovenbouw
Leerkracht groep 8b
Vertrouwenspersoon - ICCer
ma t/m vr
g.vwanrooij@beekgraaf.nl

 

 

Marjo van Kessel

Intern begeleider

di-wo-do (ochtend)

m.vkessel@beekgraaf.nl

Maria van Boxtel

Leerkracht groep 1-2 b
di t/m vr
m.vboxtel@beekgraaf.nl

Janny van de Kamp

Leerkracht groep 3
ma-di
j.vdkamp@beekgraaf.nl

Laura van Summeren

Leerkracht groep 3
wo-do-vr
l.vsummeren@beekgraaf.nl

Sabine Beems

Leerkracht groep 2/3
ma-di-wo
s.beems@beekgraaf.nl

Annemiek Gardien

Leerkracht groep 2/3
do-vr
a.gardien@beekgraaf.nl

Mieke Geurts

Leerkracht groep 4a
ma t/m vr
m.geurts@beekgraaf.nl

Yvette van Lieshout

Leerkracht groep 4b
Vertrouwenspersoon
ma-di-wo
y.vlieshout@beekgraaf.nl

 

Daniëlle van der Heijden

Leerkracht groep 4b
 do - vr
d.vdheijden@beekgraaf.nl

Thresy van Eijl

Leerkracht groep 5
ma - di - wo
t.veijl@beekgraaf.nl

Jan van der Aalsvoort

Leerkracht groep 5 
do - vr
Ondersteuning
di
 j.vdaalsvoort@beekgraaf.nl

Milanca Nelissen

Leerkracht groep 6
ma-di
m.nelissen@beekgraaf.nl

Lisa Ruijs

LisaRuijs

Leerkracht groep 1/2 (ma)
Leerkracht groep 6 (wo-do-vr)
l.ruijs@beekgraaf.nl

Mendy Romme

Leerkracht groep 7
ma t/m vr
m.romme@beekgraaf.nl

Brendy van Alebeek

 

Leerkracht groep 7
ma t/m vr (zwangerschapsverlof)
b.valebeek@beekgraaf.nl

Kirsten van de Graaf

Leerkracht groep 8a
ICTer
ma t/m vr
k.dgraaf@beekgraaf.nl

Sandra van Lieverloo

Onderwijsassistent
s.vlieverloo@beekgraaf.nl

Jacqueline van de Graaf

Administratief medewerkster
ma - vr (om de week)
j.vdgraaf@beekgraaf.nl

Lynn Kézér

Administratief medewerkster
ma (ochtend)

Bianca van Vught

Conciërge
ma t/m vr (ochtenden)

Sandra Schraven

Conciërge
di - do