Team

Henny van Middelkoop

Directeur
info@beekgraaf.nl

Renate van der Burgt

Renate

Teamcoördinator onder- en middenbouw
r.vanderburgt@skpo.novum.nl

Marjo van Kessel

Intern begeleider
m.vkessel@beekgraaf.nl

Janny van de Kamp

Leerkracht unit groen
j.vdkamp@beekgraaf.nl

Maria van Boxtel

Leerkracht groep 0-1
m.vboxtel@beekgraaf.nl

Dagmar Bisschops

Dagmar

Leerkracht groep 1-2
d.bisschops@beekgraaf.nl

Annemiek Gardien

Leerkracht groep 2/3a
a.gardien@beekgraaf.nl

Laura van Summeren

Leerkracht groep 2/3a
l.vsummeren@beekgraaf.nl

Sabine Beems

Sabine

Leerkracht groep 2/3b
s.beems@beekgraaf.nl

Femke Lepoutre


Leerkracht groep 2/3b
f.lepoutre@beekgraaf.nl

Yvette van Lieshout

Leerkracht unit paars en blauw
y.vlieshout@beekgraaf.nl

 

Liz van Erp

LizLeerkracht unit groen, paars en blauw
l.verp@beekgraaf.nl

Daniëlle v.d. Heijden

Leerkracht groep 4
 d.vdheijden@beekgraaf.nl

Thresy van Eijl

Leerkracht groep 4
t.veijl@beekgraaf.nl

Mieke Geurts

Leerkracht groep 4/5
m.geurts@beekgraaf.nl

Lisa Ruijs

Leerkracht groep 5
l.ruijs@beekgraaf.nl

Milanca Nelissen

Leerkracht unit blauw
m.nelissen@beekgraaf.nl

Mendy Romme

Leerkracht unit blauw
m.romme@beekgraaf.nl

Mireille Delissen

Mireille

Leerkracht groep 6
m.delissen@beekgraaf.nl

Brendy van Alebeek

 

Leerkracht groep 7
b.valebeek@beekgraaf.nl

Kirsten van de Graaf

Leerkracht groep 8
k.dgraaf@beekgraaf.nl

Sandra van Lieverloo

Onderwijsassistent
s.vlieverloo@beekgraaf.nl

Jacqueline van de Graaf

Administratief medewerkster
j.vdgraaf@beekgraaf.nl

Lynn Kézér

Administratief medewerkster

Bianca van Vught

Conciërge

Sandra Schraven

Conciërge