Team

Henny van Middelkoop

Directeur
info@beekgraaf.nl

Renate van der Burgt

Renate

Teamcoördinator onder- en middenbouw
rvanderburgt@skpo-novum.nl

Marjo van Kessel

Intern begeleider
m.vkessel@beekgraaf.nl

Maria van Boxtel

Leerkracht groep 1-2a
m.vboxtel@beekgraaf.nl

Janny van de Kamp

Leerkracht groep 1-2b
j.vdkamp@beekgraaf.nl

Dagmar Bisschops

Dagmar

Leerkracht groep 1-2b
d.bisschops@beekgraaf.nl

Yvette van Lieshout

Leerkracht groep 1-2c
y.vlieshout@beekgraaf.nl

 

Luc Pinckaers

 

Leerkracht groep 1-2c
l.pinckaers@beekgraaf.nl

Annemiek Gardien

Leerkracht groep 3a
a.gardien@beekgraaf.nl

Sabine Beems

Sabine

Leerkracht groep 3a
s.beems@beekgraaf.nl

Lisa van den Berg


Leerkracht groep 3a (vervangend)
l.vdberg@beekgraaf.nl

Laura van Summeren

Leerkracht groep 3b
l.vsummeren@beekgraaf.nl

Stefanie Veldboer


Leerkracht groep 3b - unit blauw
s.veldboer@beekgraaf.nl

Daniëlle v.d. Heijden

Leerkracht groep 4
 d.vdheijden@beekgraaf.nl

Thresy van Eijl

Leerkracht groep 4
t.veijl@beekgraaf.nl

Mieke Geurts

Leerkracht groep 5
m.geurts@beekgraaf.nl

Lisa Ruijs

Leerkracht groep 5-6
l.ruijs@beekgraaf.nl

Tim Wulterkens

 

Leerkracht groep 6
t.wulterkens@beekgraaf.nl

Nadie Pittens

Leerkracht groep 7
n.pittens@beekgraaf.nl

Kirsten van de Graaf

Leerkracht groep 8
k.dgraaf@beekgraaf.nl

Milanca Nelissen

Leerkracht groep 8 - specialist hoogbegaafdheid
m.nelissen@beekgraaf.nl

Sandra van Lieverloo

Onderwijsassistent
s.vlieverloo@beekgraaf.nl

Jacqueline van de Graaf

Administratief medewerkster
j.vdgraaf@beekgraaf.nl

Henk Elberse

 

Conciërge

Bianca van Vught

Conciërge

Sandra Schraven

Conciërge